VIDEO Nechutnosti v Lige majstrov: Na najdrahší útok planéty vybehol fanúšik!

13. septembra 2017, 08:00
Tip redakcii

Škvrna na veľkolepom víťazstve! Hviezdami nabité Paríž Saint Germain si v prvom kole skupinovej fázy Ligy majstrov z chuti zastrieľalo v Celtic Parku, kde vyprášilo domáci Glasgow vysoko 5:0. Zo zápasu si nebudeme pamätať len vysoké skóre, ale aj jeden nechutný incident.

Mbappé okrem gólu zažil v Celtic Parku aj jeden nepríjemný incident.

Mbappé okrem gólu zažil v Celtic Parku aj jeden nepríjemný incident.

Autor: TASR

V 40. minúte po góle Edinsona Cavaniho vtrhol na hraciu plochu nespokojný fanúšik Celticu a namieril si to k hosťujúcemu Kylianovi Mbappemu s úmyslom na neho zaútočiť. Nakoniec sa mu to našťastie nepodarilo.

„Pribehol na ihrisko a snažil sa kopnúť do hráča, ale netrafil sa. Všetkých to prekvapilo. Vtedy ho už však naháňala skupinka usporiadateľov, ktorá ho nakoniec odniesla z ihriska,“ porozprával jeden z tisícok svedkov incidentu. Chuligán nakoniec skončil v putách a na hru svojho obľúbeného tímu sa tak skoro nepozrie.

 

Mladík svojím správaním nikoho neohúril, dokonca sa dočkal aj piskotu od vlastných fanúšikov.  „Reakcia fanúšikov hovorí za všetko. Je to pre nás veľké sklamanie a klub vyvodí dôsledky proti nespratnému fanúšikovi,“ rozčuľoval sa na pozápasovej tlačovke tréner Celticu Brandon Rodgers. Nikto sa však nemôže čudovať, že zápas poznačila takáto nechutnosť. Domáci Glasgovčania proti najdrahšiemu útoku sveta nepredviedli absolútne nič a len 18-ročný Mbappe, ktorý prišiel do PSG za 180 miliónov eur, si robil s The Hoops čo len chcel.

 
Autor: mtr 
 
Aplikácie 7 plus